Kapat Close
Home Anasayfa
Hakkımızda
Konaklama
Bademli Dikili
İletişim
E-mail E-Mail Gönderin

Konaklama

Çam Camping Dikili Konaklama

Kendi Çadırınız ve Karavanınızla Konaklama

Çam Camping Dikili Konaklama

İletişim sayfamızdan kamp yöneticilerimize ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çam Camping Dikili Kamp Merkezimizle ilgili tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Misafirlerimiz kendi özel mangallarını kullanabilir, ortak kullanım alanlarından yararlanabilirler.

Kampımızda bulunan alış veriş alanlarından günlük ihtiyaçlar (kahvaltı, yemek, ızgara, alkollü - alkolsüz içecekler, market ürünleri vs.) karşılanabilir. Kampımıza evcil hayvanlar kabul edilmektedir. (Gerekli durumlar için tasma, ağızlık vs. gibi güvenlik gereçlerini yanınızda bulundurmanız rica olunur).

İzmir'in Dikili ilçesinin Bademli Mahallesi

Çam Camping Dikili Blog

Çam Camping Dikili Blog

Çam Camping Dikili; İzmir'in Dikili ilçesinin Bademli Mahallesi'nde önemli etkinlik ve tatil merkezidir. Çam Camping Dikili Blog yazılarımızda İzmir'in Dikili ilçesine ait bilgileri sizlerle paylaşıyor, yöre ile ilgili tarihi ve güncel detaylar aktarıyoruz.

Daha fazla bilgi See all reviews

Sıkça Sorulan Sorular

Tümünü göster See all reviews

Kamp merkezi denize sıfır mı?

Kamp merkezi denize sıfır mı?

Çam Camping Dikili, kuş cıvıltıları arasında, doğa ile iç içe, güneşi selamlayarak uyanabileceğin, doğanın tüm nimetlerinden yararlanabileceğin, betonların arasına sıkışıp kalmadan geçirebileceğin harika bir tatil imkanı sunar. Kendi yemeğini kendin hazırlayabileceğin gibi tesisin sunduğu imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Orman ve denize nazır alan içinde karavan ve çadır alanları ile konaklama hizmeti sunan kamp alanı, kendine ait plajıyla kamp deneyimiminizi üst seviyeye çıkarmaktadır.

Kendi çadırımız veya karavanımızla konaklayabiliyor muyuz?

Kendi çadırımız veya karavanımızla konaklayabiliyor muyuz?

Kendi çadırınız ve karavanınızla konaklayabilirsiniz. sessiz ve sakin bir ortamda kamp yapmak isteyenlerin keşfettiği yerlerden biri olan Çam Camping Dikili kamp alanımız, denizi ve yeşilliği ile hayallerin ötesinde bir kamp keyfi sunmaktadır. Seçkin konumu sayesinde birçok kampçı rahat ve özgür hissedebildikleri kamp deneyimi yaşayabilmektedirler. Karavan ile kamp için uygundur. Kamp merkezimiz, yenilenen plaj alanı ile keyfinize keyif katmaktadır.

Kamp merkezinin kendine ait plajı var mı?

Kamp merkezinin kendine ait plajı var mı?

Çam Camping Dikili Kamp Merkeznin kendine ait plajı vardır. Kuş cıvıltıları arasında, doğa ile iç içe, güneşi selamlayarak uyanabileceğin, doğanın tüm nimetlerinden yararlanabileceğin, betonların arasına sıkışıp kalmadan geçirebileceğin harika bir tatil imkanı sunar. Kendi yemeğini kendin hazırlayabileceğin gibi tesisin sunduğu imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Orman ve denize nazır alan içinde karavan ve çadır alanları ile konaklama hizmeti sunan kamp alanı, kendine ait plajıyla kamp deneyimiminizi üst seviyeye çıkarmaktadır.

Kamp için ön rezervasyon yapabilir miyim?

Kamp için ön rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, misafirlerimiz iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak kamp tatili için ön rezervasyon yapabilirler.

Karavan ya da Çadır Kamp Tatili

Huzur ve Sükûneti Derinden Hisset

Huzur ve Sükûneti Derinden Hisset

Orman kampı için en uygun seçeneklerden biri olan Çam Camping Dikili, birçok imkanı bir arada bulundurması ile hiçbir ihtiyaçtan geri kalmadan kamp yapabilme olanağı sunmaktadır. İsteğe göre karavan ya da çadır, her iki kamp şeklinde de ormanın huzurunu ve sükûnetini hissetmek fazlasıyla mümkündür. Karavan ve çadır kamplarında ihtiyaç duyduğunuz elektrik, su, duş ve bir çok imkan sizlere sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi See all reviews

Çam Camping Dikili

Karavan ya da Çadır Kamp Tatil Merkezi

Bize Yazın
2min.
Doktor
Çam Camping Dikili
Adres
Çam Camping Dikili - Adres
Bademli Mah. 38 Sk. No:30 Dikili - Bademli / İZMİR
© Copyright 2024 Çam Camping Dikili Trabzon Web Yazılım