Kapat Close
Home Anasayfa
Hakkımızda
Konaklama
Bademli Dikili
İletişim
E-mail E-Mail Gönderin

Bademli Dikili

İzmir'in Dikili ilçesinin Bademli Mahallesi

Çam Camping Dikili Blog

Çam Camping Dikili Blog

Çam Camping Dikili; İzmir'in Dikili ilçesinin Bademli Mahallesi'nde önemli etkinlik ve tatil merkezidir. Çam Camping Dikili Blog yazılarımızda İzmir'in Dikili ilçesine ait bilgileri sizlerle paylaşıyor, yöre ile ilgili tarihi ve güncel detaylar aktarıyoruz.

Daha fazla bilgi See all reviews

Sıkça Sorulan Sorular

Tümünü göster See all reviews

Kamp merkezi denize sıfır mı?

Kamp merkezi denize sıfır mı?

Çam Camping Dikili, kuş cıvıltıları arasında, doğa ile iç içe, güneşi selamlayarak uyanabileceğin, doğanın tüm nimetlerinden yararlanabileceğin, betonların arasına sıkışıp kalmadan geçirebileceğin harika bir tatil imkanı sunar. Kendi yemeğini kendin hazırlayabileceğin gibi tesisin sunduğu imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Orman ve denize nazır alan içinde karavan ve çadır alanları ile konaklama hizmeti sunan kamp alanı, kendine ait plajıyla kamp deneyimiminizi üst seviyeye çıkarmaktadır.

Kendi çadırımız veya karavanımızla konaklayabiliyor muyuz?

Kendi çadırımız veya karavanımızla konaklayabiliyor muyuz?

Kendi çadırınız ve karavanınızla konaklayabilirsiniz. sessiz ve sakin bir ortamda kamp yapmak isteyenlerin keşfettiği yerlerden biri olan Çam Camping Dikili kamp alanımız, denizi ve yeşilliği ile hayallerin ötesinde bir kamp keyfi sunmaktadır. Seçkin konumu sayesinde birçok kampçı rahat ve özgür hissedebildikleri kamp deneyimi yaşayabilmektedirler. Karavan ile kamp için uygundur. Kamp merkezimiz, yenilenen plaj alanı ile keyfinize keyif katmaktadır.

Kamp merkezinin kendine ait plajı var mı?

Kamp merkezinin kendine ait plajı var mı?

Çam Camping Dikili Kamp Merkeznin kendine ait plajı vardır. Kuş cıvıltıları arasında, doğa ile iç içe, güneşi selamlayarak uyanabileceğin, doğanın tüm nimetlerinden yararlanabileceğin, betonların arasına sıkışıp kalmadan geçirebileceğin harika bir tatil imkanı sunar. Kendi yemeğini kendin hazırlayabileceğin gibi tesisin sunduğu imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Orman ve denize nazır alan içinde karavan ve çadır alanları ile konaklama hizmeti sunan kamp alanı, kendine ait plajıyla kamp deneyimiminizi üst seviyeye çıkarmaktadır.

Kamp için ön rezervasyon yapabilir miyim?

Kamp için ön rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, misafirlerimiz iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak kamp tatili için ön rezervasyon yapabilirler.

Çam Camping Dikili

Karavan ya da Çadır Kamp Tatil Merkezi

Bize Yazın
2min.
Doktor
Çam Camping Dikili
Adres
Çam Camping Dikili - Adres
Bademli Mah. 38 Sk. No:30 Dikili - Bademli / İZMİR
© Copyright 2024 Çam Camping Dikili Trabzon Web Yazılım