Çam Camping Dikili İzmir
Çam Camping
İzmir - Dikili'deki Kamp Merkeziniz
Çam Camping, Dikili’nin Bademli köyünde, sahilde, geniş alanda zeytin ve çam ağaçları içerisinde yer alan, özel çadır, yerleşik çadır konaklamasına ev sahipliği yapan, sürdürülebilir turizm odaklı doğa dostu bir işletmedir.
Eski bir yerleşim yeri olan Bademli’nin, Garip, Kalem, Güvercinlik adaları ile Zindancık, Killik, Pisa koylarına yakın olması sebebiyle bu doğal ve tarihi güzelliklerin görülmesi fırsatını da sunmaktadır. Bahar ve yaz aylarında dinlenmek, eğlenmek için deniz, kum, güneş açısından elverişli olduğu kadar spor ve çevre etkinliklerine yaptığı ev sahipliği ile de Bademli ve Türkiye’de örnek, öncü bir kamp merkezidir.
Çam Camping Dikili İzmir
Sınevızyon ile Keyfe Devam
Sınevızyon ile Keyfe Devam
Çam Camping, Dikili?nin Bademli köyünde, sahilde, geniş alanda zeytin ve çam ağaçları içerisinde yer alan, özel çadır, yerleşik çadır konaklamasına ev sahipliği yapan, sürdürülebilir turizm odaklı doğa dostu bir işletmedir.

İzmir İlinin Kamp Tatili İçin En Güzel Bölgesi
İzmir İlinin Kamp Tatili İçin En Güzel Bölgesi
İzmir ilinin kamp tatili için en güzel bölgelerinden biri olan Dikili, kampçılar içinde oldukça muhteşem bir doğa ve imkânlar sunmaktadır.
Sessiz Ve Sakin Ortamda Kamp İmkanı
Sessiz Ve Sakin Ortamda Kamp İmkanı
Sessiz ve sakin bir ortamda kamp yapmak isteyenlerin keşfettiği yerlerden biri olan Çam Kamping alanı, denizi ve yeşilliği ile hayallerin ötesinde bir kamp keyfi sunmaktadır.. 
Ayrıcalıklı Karavan Kamp Alanları
Ayrıcalıklı Karavan Kamp Alanları
Etrafın büyük ölçüde yeşillikle kaplı olduğu orman kampı için en uygun seçeneklerden biri olan Çam kamping, birçok imkânı bir arada bulundurması ile hiçbir ihtiyaçtan geri kalmadan kamp yapabilme olanağı sunmaktadır. 
Restoranıyla Seçkin Bir Tatil
Restoranıyla Seçkin Bir Tatil
 Kampçılara sunulan birçok ortak hizmetin yanı sıra, birbirinden lezzetli yemekleri ve alkollü,alkolsüz içecekleri ile aktif restoranı, otel konforunda bir kamp tatili geçirme imkânı sunmaktadır.
İzmir Dikili Deniz Ve Orman Kampı
İzmir Dikili Deniz Ve Orman Kampı
Sessiz ve sakin bir ortamda kamp yapmak isteyenlerin keşfettiği yerlerden biri olan Dikili-Çam  kamp alanı, denizi ve yeşilliği ile hayallerin ötesinde bir kamp keyfi sunmaktadır.
Bize Ulaşın
Adres : Bademli Mah. 38 Sk. No:30 Dikili / Bademli / İZMİR
bilgi@camcampingdikili.com
0 538 627 61 13
0 537 235 12 34
© Copyright 2019 - Çam Camping Dikili İzmir Tüm Hakları Saklıdır. Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım